فروش دامنه
اگر شما هم دامنه ای دارید که قصد فروش آن را دارید، بهترین روش برای فروش آن قرار دادن دامنه در سایت Whoisinfo است. شما می توانید دامنه خود را به همراه قیمت مورد نظر و مشخصات تماس خود در سایت ما بگذارید تا کاربران دیگر که قصد خرید آن را دارند با شما تماس بگیرند. اگر قصد انجام معامله ای امن و بدون ریسک را دارید ما می توانیم حقوقدانان و متخصصینی به شما معرفی کنیم تا این معامله کاملا طبق قوانین و بدون هیچ خطری انجام پذیرد.

در نظر داشته باشید برای مشخص شدن اعتبار بیشتر دامنه هایی که برای فروش گذاشته می شوند، ایمیل ثبت شده توسط کاربر با ایمیل ثبت شده در Whois دامنه تطابق داده می شود و در صورت یکسان بودن یک تیک سبز به معنای تطابق ایمیل جلوی آن زده می شود.

برای استفاده از خدمات Whoisinfo باید در سایت ثبت نام کنید. ثبت نام در این سایت کاملا رایگان می باشد.

برای ثبت نام در Whoisinfo:
۱. روی دکمه ورود به سیستم که در منوی بالای صفحه قرار گرفته است کلیک فرمایید.
۲. روی دکمه ثبت نام کنید کلیک فرمایید.
۳. در پنجره باز شده اطلاعاتی از قبیل آدرس ایمیل، کلمه عبور و شماره همراه خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید وارد کردن این اطلاعات الزامی می باشد. از صحت آدرس ایمیل و تلفن همراه وارد شده مطمئن باشید زیرا برای فرستادن کد امنیتی مورد استفاده قرار می گیرد.
۴. روی ثبت نام کنید کلیک فرمایید تا اطلاعات شما ثبت گردد.
۵. وارد ایمیل خود شوید و روی لینک تایید صحت آدرس ایمیل کلیک کنید.
۶. اکنون شما عضو سایت شده اید. از این پس می توانید با نام کاربری (ایمیل) و پسورد انتخابی خود وارد سایت شده و به مدیریت پنل خود بپردازید. برای مدیریت پنل کاربری خود، موس را روی کاربر فعال در منوی بالای سایت نگه دارید. از منوی باز شده گزینه پنل مدیریت دامنه ها را انتخاب فرمایید.
۷. در صفحه باز شده شما می توانید پنل مدیریت دامنه های خود را مشاهده فرمایید. اگر دامنه ای برای فروش دارید، به قسمت دامنه های فروشی من بروید. گزینه افزودن دامنه را زده و آدرس URL دامنه مورد نظر خود را وارد کنید. همچنین می توانید قیمت مورد نظر خود را در بخش قیمت وارد کنید. سپس ذخیره اطلاعات را کلیک کنید.
۸. اکنون دامنه مورد نظر شما در بخش فروش دامنه های سایت ثبت شد.
۹. برای لغو نمایش دامنه در بخش دامنه های فروشی روی دامنه می توانید در پنل مدیریت روی دامنه کلیک کرده و روی لغو ثبت کلیک فرمایید
توافق نامه Whoisinfo

هنگام خرید از آگهی های فروش دامنه در Whoisinfo به این نکات توجه داشته باشید که روند انتشار آگهی‌فروش دامنه در این سایت مستقیما از طریق کاربران می باشد. به این معنا که بین افراد آگهی دهنده و شرکت Whoisinfo هیچ قرارداد، تعهدنامه و یا سندی منعقد نمی شود. در نتیجه صحت آگهی ها توسط شرکت Whoisinfo تضمین شده نیست و این شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بر عهده نمیگیرد. مسئولیت استفاده از آگهی های فروش دامنه در سایت Whoisinfo به عهده خود کاربران می باشد و Whoisinfo هیچ مسئولیتی بابت خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى ناشى از دسترسى و استفاده شما از این سایت را ندارد.

همچنین تمام آگهی ها و مشخصات تماسی که در سایت Whoisinfo ثبت می گردد غیر محرمانه تلقی خواهد شد و سایت Whoisinfo هیچ مسئولیتی در مورد افشاءِ، مخابره، نشرو پخش ندارد.

هر کاربر با ثبت نام در سایت Whoisinfo می تواند آگهی خود را ویرایش کرده و یا حذف کند. همچنین کارشناسان Whoisinfo می توانند در هر زمان و به هر شکلی که صلاح بدانند اقدام به حذف آگهی کاربران کنند.

مسئولیت تمامی لینک ها و مطالب بازنشر شده از وب سایت Whoisinfo به واسطه‌ی اشخاص حقیقی و یا حقوقی در سایت ها، وبلاگ ها، شبکه های اجتماعی و دیگر رسانه های غیر مربوط به Whoisinfo با خود شخص نشر دهنده می باشد و Whoisinfo هیچگونه مسئوولیتی در قبال آنها ندارد.

هرگونه کپی برداری و استفاده غیرمجاز و بدون ذکر منبع از محتوای آگهی ها، اطلاعات آگهی دهنده و تصاویر آگهی های ارسالی در Whoisinfo پیگرد قانونی دارد.

سایت Whoisinfo طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران شکل گرفته و هرگونه تخطی از این توافق نامه موجب پیگرد قانونی می گردد.